Pakreipiami šoniniai skėčiai nuo saulės

Pristatome jau trečios kartos vadovaujamos, specializuotos skėčių gamybos įmonės ZANGENBERG (Vokietija) skėčius nuo saulės su šone montuojamu stovu. Daugelis pristatomų skėčių modelių turi gaubto pakreipimo funkciją, gali būti sukami apie stovą. Šios savybės labai svarbios naudojantiems skėčius namuose. Darbo dienomis, grįžus namo saulė jau būna nusileidusi kiek žemiau ir tradicinis skėtis nuo saulės ar markizės tampa nebenaudingi, nes šešėlį sukuria tik ant sienos. Reikiamu kampu pakreipus gaubtą, šešėlį galima užsitikrinti toje zonoje, kur jis ir yra reikalingas. Skėtį sumontavus terasos krašte, sukant jį, šešėlį galima nukreipti ant pievelės.

Patys populiariausi yra  Monte Carlo modelio skėčiai. Jie yra itin tvirti ir paprastai valdomi, galite rinktis iš daugybės gaubto audinio spalvų. Šie skėčiai puikiai gali būti naudojami ir komerciniams tikslams.

Saint Tropez modelio skėčius galima ne tik sukti aplinkui bei pakreipti jų gaubtą į stovo pusę, bet ir kreipti jį į šonus. Pastatę tokį skėtį terasos kampe, pageidaujamą uždangą galėsite suformuoti iš dviejų pusių.

Monaco skėčiai yra pigesnė skėčių Monte Carlo versija. Jie yra lengvesni, ne tokie atsparūs vėjams, turi plonesnį gaubtą su mažesniu spalvų pasirinkimu, todėl tinkami naudoti tik namuose.  Funkciniu požiūriu šie skėčiai yra itin patogūs – nuspaudę pedalą, skėtį lengvai pasuksite 360°, o nuo žemiau nusileidusios saulės apsisaugosite reikiamu kampu palenkę skėtį.

Grenada modelio skėčiai yra elegantiški, bet turi tik minimaliai palenkiamą gaubtą. Skirtingai nuo kitų modelių skėčių, kurių gaubtai yra integruoti į skėčio konstrukciją, šio modelio skėčių gaubtas laikomas tik pakabintas iš viršaus. Tokio tipo skėčiai nėra tinkami vėjuotai aplinkai.

Visų modelių skėčiai tiekiami su lengvai apgaubiamais apsauginiais skėčių uždengimais, kryžminiais stovais. Stovams prispausti siūlome elegantiškas granito, ar plastikines trinkeles su užpildu, bet visuomet rekomenduojame skėtį tvirtinti prie įbetonuojamo laikiklio. Taip pritvirtinti skėčiai ne tik bus dar tvirtesni, galėsite pilnai išnaudoti erdvę po  skėčiu, bet ir atrodys kur kas elegantiškiau.

Rezultatų: 9

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai