Prekybiniai krepšeliai

27-28l talpos, Nordiska Plast (Švedija) prekybiniai krepšeliai SUPER bei SUPER BIG, jau daugelį metų naudojami daugelyje mūsų prekybos centrų. Krepšeliai turi platų dugną ir tiesias sieneles, todėl talpina daugiau produktų, kurie laikosi kur kas stabiliau. Plati ir aukšta, stiklo pluoštu sustiprinta krepšelių rankena yra itin patogi, netrukdo dėti didesnius pirkinius. Ji patikimai fiksuojasi, o krepšeliai – puikiai subalansuoti.

20l talpos prekybiniai krepšeliai viena rankena BASIC, ideliai tinkami „kampinėms“, specializuotoms parduotuvėms, degalinėms.

22l talpos, Lenkijoje gaminami prekybiniai krepšeliai dvejomis rankenomis  STANDARD – tikra klasika. Jie jau keletą dešimtmečių naudojami mažesnėse savitarnos parduotuvėse bei įvairiose įstaigose.

Stipriuose, vieliniuose WIRE krepšeliuose sudėti pirkiniai – puikiai matomi, tad jie itin tinkami, kai reikalingas didesnis saugumas.

Didieji, 30l talpos prekybiniai krepšiai GIANT tinkami ne tik parduotuvėms. Jie turi krepšio galuose tvirtinamą rankeną, kuri leidžia į krepšius įdėti daugiau ir didesnių daiktų. Krepšiai puikiai tiks ne tik pirkiniams, bet ir įrankiams, ar malkoms nešti. Į juos galėsite krauti nuimtą derlių laukuose, ar laikyti obuolius, plauti krepšių turinį. Jei reikės pernešti itin sunkų turinį – galėsite pasinaudoti krepšio šonuose bei galuose išformuotomis papildomomis rankenomis. Tokius krepšius galite pasiimti ir į turgų savaitgalį, ar parduotuvę (tokių mūsų prekybos tinklai nenaudoja).

Patys mažiausieji, 10l talpos prekybiniai krepšeliai MINI ideliai tinkami vaistinėms, kosmetikos bei ekologiškų produktų parduotuvėms. Skirtingai nei daugelis kitų mažų krepšelių, šie krepšeliai itin lengvai susideda vienas į kitą ir nestringa išimant. Krepšeliai yra tokie mieli, kad klientai dažnai juos naudoja ir namuose – vaisiams, daržovėms parsinešti ar laikyti, vietoje dovanų krepšelio, pinto krepšelio grybaujant ir pan.

Polipropileno krepšeliai gali būti eksploatuojami  -40°– +120° temperatūroje, plaunami indų plovimo mašinomis. Galite užsisakyti vežimėlius krepšeliams laikyti.

Greta įprastų krepšelių, pristatomi ir ekologiški, iš perdirbto, jūroje, namų ūkiuose bei pramonėje surinkto plastiko gaminami krepšeliai. Skirtingai nei daugelis perdirbto plastiko gaminių, šie krepšeliai atrodo itin elegantiškai.