Moduliniai pakavimo stalai

100200cm pločio, moduliniai pakavimo stalai, yra itin universalūs. Bazinėje stalo komplektacijoje rasite virš stalviršio bei po juo montuojamus skersinius plėvelei ar popieriui, du papildomus skersinius pakavimo priemonėms atskirti. 3mm storio aliuminio lakšto stalviršis apvalintais kraštais yr ne tik gražus, lengvas ir saugus vartotojams, bet ir nepalyginamai ilgaamžiškesnis už kitų tipų stalviršius. Daugybė papildomai montuojamų priedų leis pakavimo priemones, įrankius ir papildomą rangą laikyti patogioje pozicijoje, visiškai neapkraunant stalviršio.

Virš darbastalio, į stovų horizontales, norimame aukštyje galite tvirtinti 150mm gylio aliuminio lentynėlę su borteliais, ant kurių gali būti kabinamos dėžutės, tiesią sienelę dėžutėms bei žinutėms tvirtinti. Stovų viršuje gali būti montuojama 150mm gylio aliuminio lentynėlė su borteliais, arba didesnė lentyna dėžėms bei pakavimo vokams, su 350mm aukščio pertvaromis. Iš abiejų stalo šonų, gali būti tvirtinamos 250 bei 500mm pločio lentynos kompiuteriui, printeriui, pakuotėms laikyti, vertikalus laikiklis pakavimo plėvelei. Jei apatinis skersinis plėvelei nėra naudojamas, virš jo galite montuoti 400mm gylio lentyną.

Reguliuojamo aukščio kojelės skirtos stalui išlyginti. Vietoje jų, gali būti montuojami ratukai su stabdžiais, ar 150mm ribose reguliuojamo aukščio kojos. Galite rinktis dviejų tipų laikiklius klaviatūrai, patogiame aukštyje montuoti visomis kryptimis reguliuojamą laikiklį monitoriui. Didesniems rulonams ar didesniems pakavimo dėžių kiekiams laikyti, galite rinktis papildomus stovus su ratukais.

Rezultatų: 7

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai