Vežimėliai prekių atrinkimui su laipteliais

VARIO fit (Vokietija) lengvos konstrukcijos vežimėliai su lentynomis ir dujinių amortizatorių pagalba nuleidžiamais laipteliais idealiai pritaikyti prekių atrinkimui sandėliuose su aukštesnėmis lentynomis. 250kg apkrovai pritaikytų vežimėlių platforma gaminama iš specialus, L formos profilio, kuris yra  žymiai lengvesnis, bet stipresnis. Vežimėlio lentynos pritaikytos 80kg apkrovai. Vos užmynus koja nusileidžiantys vežimėlio laipteliai turi drėgmei atsparias laminuotos faneros pakopas. Nulipus nuo laiptelių, jie automatiškai pakyla ir vežimėliu galima važiuoti toliau.

Itin kruopščiai iš anksto apdorotas vežimėlių rėmas milteliniu būdu padengiamas labai atspariais smūgiams bei įbraukimams, mėlynos (RAL5010) spalvos dažais. Vežimėlio lentynos bei platformos užpildas – buku laminuota MDF plokštė. Jos turi 15mm aukščio bortelius, o laipteliai – patogius turėklus.

Grindų netepančia termoplastine guma dengti vežimėlių ratukai komplektuojami su itin tiksliais bei smūgiams atspariais rutuliniais guoliais. Jie užtikrina iki 50% mažesnį pasipriešinimą, tad net ir vežimėlius su sunkiu kroviniu perstumsite kur kas lengviau. Galiniai, pasukami vežimėlių ratukai su stabdžiais, pagal ES standartus komplektuojami su apsaugomis, neleidžiančiomis pakrautu vežimėliu užvažiuoti sau ant kojos.

Rezultatų: 4

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai