Klijuojamos, neslidžios juostos

Klijuojamos, neslidžios juostos, padės išvengti nelaimingų atsitikimų ant laiptų, slidžių, šlapių dangų, pasvirusių paviršių. Ryškios juostos iš anksto atkreips dėmesį pavojingose zonose, o tamsoje šviečiančios neslidžios juostos galės būti integruotos į avarinių kelių žymėjimo sistemas.

Rubrikos pradžioje pristatomos perspėjančių spalvų, 50mm pločio Mottez (Prancūzija) klijavimui patalpų viduje pritaikytos šiurkščios juostos. Visos kitos neslidžios juostos yra vieno pirmaujančio Europoje gamintojo – 1A TAPES (Vokietija). Galite rinktis skirtingo pločio, ilgio, spalvos, slydumo klasės juostas rulonėliose, klijuoti prie laiptų pritaikytas neslidžias juosteles apvalintais galais. Laiptams patalpų viduje apsaugoti skirti švelnų sukibimą garantuojantys, skirtingų formų skaidrūs kilimėliai su neslystančiomis mikropluošto dalelėmis. Jais galima vaikščioti net ir basomis ar su kojinėmis, nejaučiant jokio „švitrinio popieriaus“ efekto. Dušams, vonioms pritaikytas klijuojamas neslidžias juostas bei neslystančius kilimėlius rasite ČIA. Nelygiems, tinkliniams laiptams lauke ar agresyvioje aplinkoje apsaugoti, skirti specialūs, neslidžia danga padengti  aliuminio profiliai. Minkštos šiurkšios juostos puikiai atkartoja paviršiaus struktūrą, todėl gali būti klijuojamos prie nelygių, profiliuotų paviršių.

C skaisčio klasės (pagal DIN 67510) evakuacinės neslidžios juostos, dienos šviesoje, ar degant dirbtiniam apšvietimui, absorbuoja ir kaupia šviesą, kurią automatiškai išskiria dingus apšvietimui. Tinkamai sužymėję evakuacijos kelius, pasitraukimo kelią matysite net ir aklinoje tamsoje ar esant dideliam patalpų uždūmijimui.

Dangų slydumo klasės pagal DIN51130:
R9 – leidžia stovėti ant 3º – 10º pasvyrimų / laiptams, įėjimo zonai
R10 – leidžia stovėti ant 10º – 19º pasvyrimų / sanitarinėms patalpoms
R11 – leidžia stovėti ant 19º – 27º pasvyrimų / servisams, gamybai
R12 – leidžia stovėti ant 27º – 35º pasvyrimų / šaldytuvams, nuotiekų valymo įrenginiams
R13 – leidžia stovėti ant >35º pasvyrimų / geriausias sukibimas kritinėms zonoms

Aukštos slydumo klasės juostos gaminamos iš specialių dervų, su įterptias mineralų grūdeliais, klijuojamos akrilo klijų pagalba. Prireikus, daugelį juostų galima nuimti. Tinkamai priklijuotos juostos gali būti eksploatuojamos -30ºC +70ºC temperatūroje, yra atsparios tiek piestiesiems, tiek ir rankiniams palečių vežimėliams. Juostas klijuojant lauke, ar prie ne itin kokybiškų paviršių, lipnumui padidinti būtina naudoti specialų gruntą. Klijuojamų juostų briaunas būtina užsandarinti tam skirtu sandarikliu, kad po jomis nepatektų drėgmė, tepalai ir neatkeltų juostų.

Kreipkitės, jei reikalinga pagalba pasirenkant tinkamiausią jūsų poreikiams sprendimą.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai