Džiovinimo ir dezinfekavimo spintos

Džiovinimo ir dezinfekavimo spintos skirtos ne tik darbo ar sportiniams drabužiams, batams bei pirštinėms džiovinti. Jos gali būti naudojamos įvairioms technologinėms operacijoms tiek pramoninių produktų gamyboje, tiek ir maisto pramonėje.

Galingas turbo ventiliatorius nukreipia sušildytą aplinkos orą link spintos grindų, nuo kurių atsimušęs, jis grįžta į viršų, sukeldamas turbulentinį srautą visame kameros tūryje. Tokiu būdu, spintoje esantys daiktai džiovinami iš visų pusių – turbulentinis oro srautas prasiskverbia per mažiausius tarpelius. Dalis drėgno oro pašalinama iš spintos vėdinimo kanalu, vietoje jo įtraukiant šviežią aplinkos orą. Ant spintos sienelių drėgmė nesikondensuoja, o efektyvi džiovinimo sistema užtikrina itin mažas partijos džiovinimo išlaidas.

Sumontavus ozono generatorių ar dezinfekcinę UV lempą, spintos gali būti naudojamos ir dezinfekcijai, kvapų šalinimui, drėkinimui, deginimui, šildymui. Sandari sistema užtikrina, kad nemalonūs kvapai proceso metu nepatektų į patalpą.

Modernios spintos gaminamos iš cinkuoto plieno, itin storu sluoksniu dažomos elektrostatiniu būdu (RAL7035). Visi spintos mechanizmai yra atskirame bloke, jos viršuje. Montuojamas elektroninis valdiklis, drėgmės matuoklis, apsaugos nuo perkaitimo, gaisro, atidarytų durų daviklis. Spintos sertifikuotos CEBTÜV, pateikiamos higienos, atitikties deklaracijos.

Gaminamos spintos lengviems, buitinėmis skalbimo mašinomis skalbiamiems drabužiams džiovinti, bei universalios džiovinimo ir dezinfekavimo spintos darbo drabužiams, sporto inventoriui, gamybiniams procesams.

Rezultatų: 3

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai

Intensyviai pildoma

Galimi netikslumai