Nesvarbu, koks būtų jūsų verslas – ar valdytumėte viešbutį, kavinę, gamyklą, prekybinę, transporto, sandėliavimo ar kitas paslaugas teikiančią įmonę – šiame tinklalapyje rasite daug naudingų prekių savo verslui. Privatūs užsakovai tikriausiai susidomės profesionaliomis priemonėmis namų ūkiui sutvarkyti bei jaukiai aplinkai sukurti.

Labai atidžiai atrenkame šiame tinklalapyje pristatomas prekes. Beveik visas prekes patys importuojame tiesiogiai iš pačių patikimiausių Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Danijos, Lenkijos gamintojų. Tik maža dalis, iš didmenininkų perkamų smulkių prekių, gaminama už ES ribų. Dirbame tik su savo srities lyderiais bei mažomis, karta iš kartos vienos šeimos valdomomis įmonėmis, galinčiomis garantuoti aukščiausią prekių kokybę. Prieš įtraukdami naują gaminį į asortimentą, visapusiškai jį išbandome. Kartais gaminiais pradedame prekiauti tik po pusmečio bandymų ir analizės, o dalies – visai atsisakome. Bandymų metu puikiai pažįstame gaminį, todėl apie ji galime pateikti ne tik gamintojų bukletuose surašytą informaciją.

Analizuojame, kokių produktų trūksta kiekvienoje srityje ir stengiamės juos pasiūlyti. Vis daugiau produktų kuriame ir bendrose su partneriais baldų gamybos bei metalo apdirbimo įmonėse gaminame patys. Dažnai tai būna unikalūs, niekur nematyti gaminiai. Daugybę projektų įgyvendiname naudodami standartinius gaminius su mūsų gaminamais priedais.

Konkrečiai paskirčiai stengiamės pasiūlyti tik vieną ar keletą, bet itin atidžiai parinktų gaminių, kad vartotojui būtų lengviau pasirinkti. Gaminiams, kurių eksploatacijai ar montavimui reikalingos specifinės žinios, parengiame detalias instrukcijas lietuvių kalba, atvirai pateikiame garantijos galiojimo sąlygas. Beje, daugeliui mūsų siūlomų gaminių – dėl itin aukštos kokybės – taikoma ilgesnė už įprastą – net iki 25 metų – garantija. Daliai įrenginių galime pasiūlyti ilgesnę garantiją, užsisakius įrangos priežiūros paslaugą.

Esame palygint nedideli, bet labai greiti ir lankstūs. Gerai išmanome savo darbo sritį, todėl sprendimus priimame nedelsiant. Visą produkto kelią – nuo projekto, gamybos ar tiekimo iki montavimo ir tolimesnio aptarnavimo – atliekame patys, todėl galime pasiūlyti visiškai kitokios kokybės paslaugą nei daugelis įmonių. Bendradarbiaujame su daugeliu architektų bei dizainerių, nebijome imtis rizikingų ar iššaukiančių projektų, nenuleidžiame rankų jei ne viskas pavyksta iš pirmo karto. Kiekvienas klientas mus išmoko kažko naujo, kiekvieną mėnesį pasiūlome naujų gaminių.

Vien standartinių gaminių mūsų siūlomame asortimente yra dešimtys tūkstančių. Tikimės, kad šis tinklalapis taps patogiu įrankiu išsirenkant reikalingas prekes. Gavę Jūsų suformuotą užsakymą – patikrinsime ar visos reikalingos prekės yra sandėlyje, informuosime apie galimą įrangos tiekimo terminą, galbūt pasiūlysime papildomas nuolaidas ar alternatyvius – geriau jūsų poreikius tenkinančius – produktus.

Nebijokite kreiptis iš anksto – dar tik projekto ar idėjų stadijoje. Mielai konsultuojame savo potencialius klientus. Sukaupta patirtis dažnai leidžia pasiūlyti visiškai kitokius, daug efektyvesnius ar ekonomiškai naudingesnius sprendimus.

Jonas Šarkinas
UAB „Įranga verslui“ vadovas

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai