Modulinės pakeltos lysvės, gėlinės LETTO

Modulinės pakeltos lysvės LETTO, gali būti faktiškai bet kokios formos. Jos surenkamos iš 20406080cm pločio, 50cm aukščio šoninių, bei kampinių,  COR-TEN® plieno detalių. Vidinė jų pusė padengta antikorozine danga, šaknų zonoje montuojamas FINNFOAM® izoliacinis sluoksnis, apsaugantis nuo drėgmės išgarinimo, augalų perkaitimo / peršalimo. Įgilinta apatinė gėlinių dalis ne tik elegantiškai atrodo, bet ir leidžia patogiai prieiti prie lysvės.

Visų detalių ilgiai kinta kas 20cm, dėl to, LETTO itin paprasta projektuoti – tiesiog paimkite popieriaus lapą langeliais ir nupieškite pageidaujamos formos lysvę turėdami omenyje, kad vienas langelis yra 20x20cm. Jei jums reikalingas tik atskiras vazonas, ar tiesi gėlinė / pakelta lysvė – rinkitės iš jau pilnai sukomplektuotų, 40120cm pločio, pageidaujamo ilgio LETTO modelių.

LETTO detalės tiekiamos be susiformavusio apsauginio rūdžių sluoksnio. Sumontavus detales, joms nuolat sudrėkstant ir išdžiūstant, jau keleto dienų bėgyje pradeda formuotis apsauginis patinos sluoksnis, o ~ po mėnesio detalės pakankamai vientisai pasidengia rūdžių sluoksniu. Pilnai apsauginis sluoksnis susiformuoja ~ po dviejų metų. Pažeidus šį sluoksnį, jis pats atsistato

Kad galėtumėte džiaugtis gausiu derliumi ir puikia augalų išvaizda, pakeltas lysves ar gėlines reikia užpildyti porėtu ir maistingu mišiniu. Prie LETTO gali būti tvirtinami suoliukai, stovai dviračiams bei paspirtukams, integruojamos šiukšlių dėžės. Galime pagaminti ir nestandartinius priedus, įgyvendinti nestandartinius projektus.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai