Monitorių laikikliai

Kertiniai elementai gerai savijautai darbe yra ergonomiškai įrengta darbo vieta, tinkamas apšvietimas, oro kokybė bei temperatūra, triukšmo lygis bei draugiški kolegos.

Svarbus ergonomiškos darbo vietos komponentas, nuo kurio pozicijos didžia dalimi priklauso ir mūsų sėdėjimo poza, yra monitorius. Jo aukštis ir pasvirimo kampas turi būti lengvai reguliuojami. Svarbu, kad vartotojas tuo pačiu metu matytų ir viršutinį, ir apatinį ekrano kraštą. Monitorius tvirtinant prie reguliuojamų laikiklių, atsiranda daugiau vietos ant stalo, jie leidžia sureguliuoti monitorius iki idealaus žiūrėjimo atstumo – maždaug rankos ilgio.

Prie sienos, stalviršio atbrailos, arba tiesiai per stalviršį tvirtinami Durable (Vokietija) laikikliai su 75/100mm VESTA monitorių tvirtinimu, pritaikyti 13“- 32“, iki 8kg svorio monitoriams. Šie monitorių laikikliai yra ne tik tvirti, patogūs naudoti, gražūs, bet ir tvarūs. Jie gaminami iš 100% perdirbamų medžiagų – aliuminio ir aukštos kokybės plastiko. Laikiklių gamyboje naudojama iki 60% jau perdirbtų medžiagų (ISO14021). Patikima konstrukcija, kokybiškos medžiagos bei rankinis surinkimas Vokietijoje, leidžia gamintojui suteikti išskirtinę, net 10 metų garantiją šiems laikikliams. Laikiklių inovacijos, funkcionalumas bei dizainas įvertintas daugybe tarptautinių apdovanojimų.