Planšetės laikikliai

DURABLE (Vokietija) planšetinių kompiuterių laikikliai yra ne tik itin itin elegantiški, bet ir praktiški, patogūs naudoti. Staliniai, ant žemės pastatomi, prie sienos tvirtinami laikikliai tinkami 7“ – 13“ (17.8-33cm) planšetėms. Juose itin paprasta fiksuoti įrenginius. Beveik visus laikiklius galite pasukti 360°, reguliuoti daugelio laikiklių pakreipimo laipsnį.

Tai bus tikri pagalbininkai biure, prekybos salėje, renginių metu, viešo maitinimo ar pramogų įstaigose, sporto klubuose, gamybos bei logistikos įmonėse, mokslo įstaigose ir namuose. Jie padės idealiai integruoti planšetinį kompiuterį į darbo procesą. Lengvai nustatysite ergonomišką skaitymui, piešimui ar rašymui tinkamą planšetės padėtį, efektyviai panaudosite ją posėdžių ar prezentacijų metu.

Apie ne nuolat stebimose erdvėse laikomus įrenginius taip pat pagalvota – daugelis laikiklių turi apsaugą nuo įrenginių vagystės. Visuose laikikliuose įtvirtintus įrenginius galėsite įkrauti neišėmę jų iš laikiklio griebtuvų.

Tai yra PREMIUM kokybės gaminiai. Ne vienas jų yra pelnęs reddot bei German design apdovanojimus. Išsirinkite tinkamą modelį ir daugelį metų patogiai naudokitės įrenginiais.