Stovai ir laikikliai planšetėms

Staliniai, ant žemės pastatomi, prie sienos tvirtinami DURABLE (Vokietija) planšetinių kompiuterių, telefonų laikikliai tinkami 7“ – 13“ (17.8-33cm) planšetėms. Juose itin paprasta fiksuoti įrenginius. Beveik visus laikiklius galite pasukti 360°, reguliuoti daugelio laikiklių pakreipimo laipsnį.

Laikiklius pritaikysite visur, kur naudojamos planšetės – biure, prekybos salėje, renginių metu, viešo maitinimo ar pramogų įstaigose, sporto klubuose, gamybos bei logistikos įmonėse, mokslo įstaigose ir namuose. Jie padės geriau integruoti planšetinį kompiuterį į darbo procesą. Lengvai nustatysite ergonomišką skaitymui, piešimui ar rašymui tinkamą planšetės padėtį, efektyviai panaudosite ją posėdžių ar prezentacijų metu.

Apie ne nuolat stebimose erdvėse laikomus įrenginius taip pat pagalvota – daugelis laikiklių turi apsaugą nuo įrenginių vagystės. Visuose laikikliuose įtvirtintus įrenginius galėsite įkrauti neišėmę jų iš laikiklio griebtuvų.

Tai yra PREMIUM kokybės gaminiai. Ne vienas jų yra pelnęs reddot bei German design apdovanojimus. Išsirinkite tinkamą modelį ir daugelį metų patogiai naudokitės įrenginiais.