Sieninės rėmelių vartyklės

DURABLE (Vokietija), prie sienos tvirtinamos – 20 rėmelių vartyklės – itin patogus būdas, tinkamoje vietoje pristatyti didelį kiekį informacijos. A4 bei A5 formato rėmeliai, laikikliuose tvirtinami šiek tiek pakreipti, tad atvertus puikiai laikosi.

VARIO bei SHERPA serijos vartyklėse montuojami patentuoti, įvairiaspalviai polipropileno rėmeliai su šviesos neatspindinčiais apsauginiais vokeliais. Gaminami ir antibakteriniai rėmeliai, jų vokeliai netrukdo skenuoti laikomų dokumentų. Ant šių rėmelių gali būti tvirtinami 23 bei 58mm pločio žymekliai.

VARIO rėmelių laikikliai yra metaliniai, o SHERPA – plastikiniai. Pastarieji gali būti tvirtinami ne tik prie sienos, bet ir prie specialių stovų ar prie stalo tvirtinamų laikiklių.

FUNCTION serijos metaliniuose laikikliuose montuojami itin tvirti bei skaidrūs lyg stiklas, berėmiai vokeliai su žymekliais. Jie idealiai tinkami kainynams, katalogo lapams, brėžiniams bei nuotraukoms eksponuoti. Vokelių šone esanti plastikinė juostelė su universalia perforacija, leidžia juos naudoti ir standartiniuose segtuvuose. SAFE serijos rėmeliai yra sandarūs, todėl puikiai apsaugo juose laikomus lapus nuo purvo bei drėgmės.

Galite rinktis pilnai sukomplektuotas rėmelių vartykles, arba tinkamus laikiklius derinti su įvairiais rėmeliais.