Metaliniai lagaminėliai pinigams

Šioje rubrikoje pristatomi itin praktiški WEDO (Vokietija) lagaminėliai popieriniams bei metaliniams Eurams. Skirtingų dydžių lagaminėliai turi skyrius banknotams, bei unikalios konstrukcijos dėklus – skaičiuotuvus metaliniams Eurams. Dėkluose yra 2€, 1€, 50/20/10/5/2/1 centų monetoms pritaikyti, graduoti laikikliai – be jokio skaičiavimo matysite, kokia tiksliai kiekvienos vertės monetų suma yra dėkle.

Metaliniai lagaminėliai dažomi itin atspariais pažeidimams dažais, turi patogias plastikines rankenas, patrikimą cilindrinį užraktą su dviem, numeruotais raktais.

Atidarius lagaminėlio dangtį, dėklas metaliniams Eurams automatiškai pasislenka bei pakyla į viršų, atverdamas skyrius popieriniams banknotams. Uždarius dangtelį, rėmelis su monetomis uždengia skyrius su banknotais. Lagaminėlio dangtyje esantis minkštas įdėklas patikimai prispaudžia monetas prie dėklo.

Tokie lagaminėliai itin naudingi visur, kur nėra integruotų kasos sistemų. Lagaminėlyje esančius pinigus lengva suskaičiuoti, patogu pernešti. Darbo dienos gale, lagaminėlį su pinigais galima pasiimti su savimi, ar padėti į seifą. Dėklai monetoms ne tik palengvina metalinių pinigų skaičiavimą, bet ir pagreitina, supaprastina grąžos atidavimo procesą.