Laikikliai ID kortelėms su dirželiu

Uždari DURABLE (Vokietija) laikikliai 87x54mm formato plastikinėms ID  kortelėms su dirželiu pakabinimui ant kaklo, atrodo itin elegantiškai. Galite rinktis ne tik laikiklius vienai, bet ir dvejoms ar net trims kortelėms. Apsauginis dirželio užraktas automatiškai atsisega smarkiai jį timptelėjus, tad šiuos laikiklius naudoti yra saugu.

Gaminama ir specialūs, vandeniui bei UV spinduliams atsparūs, tiesiai ant rankos tvirtinami laikikliai kortelėms. Juos galima eksploatuoti iki -20ºC temperatūroje, tad šie laikikliai idealiai tinkami dirbantiems su lauke ar šaldymo kamerose, kai dėl šiltos parangos, pirštinių, darbuotojams yra sudėtinga naudoti kitokio tipo praėjimo kontrolės kortelių laikiklius.

Jei šioje rubrikoje nerandate tinkamo ID kortelių laikiklio su dirželiu derinio, galite juos sukomplektuoti patys, pasirinkę tinkamą ID kortelių laikiklį bei dirželį.

Plastikines korteles darbuotojams pagaminsite specialiai tam sukurto spausdintuvo DURACARD ID300 pagalba, o kortelės maketą lengvai parengsite pasinaudoję nemokama programa DURAPRINT.