Sensorinės šiukšlių dėžės

Jei norite išmesti šiukšles – paprastai turite liesti šiukšlių dėžės dangtelį ar koja spausti pedalą. DURABLE (Vokietija) nerūdijančio plieno sensorinių šiukšlių dėžių dangtelis pakeliamas / uždaromas automatiškai. Priartėjus prie šiukšlių dėžės priekinėje dalyje esančio judesio daviklio, dangtis pakyla ir būna atidarytas, kol judesio daviklio zonoje yra kliūtis. Po to dangtis švelniai užsidaro.

Jei reikalinga kad dangtelis būtų atidarytas ilgesnį laiką – galite naudotis šalia daviklio esančiais dangtelio atidarymo bei uždarymo mygtukais. Itin pažangus ir patikimas dangtelio atidarymo mechanizmas su efektyviu judesio davikliu reikalauja labai mažų energijos sąnaudų, todėl kokybiškos baterijos (komplekte nėra) gali tarnauti net keletą metų. 

3 – 35l talpos, kvadratinės formos bekontaktės šiukšlių dėžės taupo vietą. Jų korpusas yra padengtas nuo pirštų antspaudų apsaugančia danga. Galinėje dėžės dalyje yra rankena jai nešti, o viduje – plastikinis kibirėlis su rankena ir maišelio fiksatoriumi. Jį išimsite nukėlę šiukšlių dėžės dangtį. Neslystantis pagrindas garantuoja dėžės stabilumą ir saugo jos korpusą nuo pažeidimų.

Svarbu:
Šiukšlių dėžės pritaikytos naudoti patalpų viduje.
Neuždarinėkite šiukšlių dėžės dangtelio mechaniškai, ranka, kad nepažeistumėte jo kėlimo mechanizmo!