Šiukšlių dėžės su ugnį slopinančiu dangčiu

1260l talpos šiukšlių dėžės su ugnį slopinančiu dangčiu, užtikrina prevencinę apsaugą nuo galinčio kilti gaisro užsidegus šiukšlių dėžės turiniui. Naudodami tokias šiukšlių dėžes viešbučiuose, būsite tikri, kad neapdairus svečias, įmetęs į šiukšlių dėžę smilkstančią cigaretę, nesukels gaisro. Šiukšlių dėžės turi specialios konstrukcijos dangtį, kuris degimo produktus nukreipia atgal į ugnies židinį sutrikdydamas deguonies srautą ir uždusindamas liepsną.

Gaminamos įvairių spalvų ir nerūdijančio plieno šiukšlių dėžės. SAFE bei SAFE + modelių šiukšlių dėžės yra sertifikuotos TÜVSAFE + modeliai turi ne plieninį, o lieto aliuminio dangtį.

Šiukšlių dėžės efektyviai slopins ugnį tik tokiu atveju, jei jų dangtis bus gerai prigludęs prie korpuso. Užsidegus šiukšlių dėžės turiniui, jokiu būdu nenuimkite dangčio. Net ir nuslopus ugniai, reikia palaukti ~15min, kad nuėmus dangtį ugnis vėl neįsipliekstų. Pati šiukšlių dėžė taip pat bus labai įkaitusi.

Metalines šiukšlių dėžes valykite švelnia drėgna šluoste – nenaudokite priemonių ar valiklių, kurie gali pažeisti paviršių. Išvalę – gerai nusausinkite paviršių.