Sandarūs vokeliai

Sandarūs, kieto plastiko DURABLE (Vokietija) vokeliai skirti informacijai pateikti lauke, ar drėgnose patalpose. Juos galėsite tvirtinti prie tvoros statybose, prie stelažų sandėliuose, naudoti sodo centruose, pirtyse, baseinuose, vakcinavimo centrų prieigose, renginių metu. Vokeliai yra itin stabilūs, todėl juose galėsite eksponuoti ant plonų popieriaus lapų atspausdintą informaciją, lengvai ją keisti. Nebereikės užsakinėti jokių specialių informacinių lentelių, galvoti kaip jas pritvirtinti.

Patikimas sandariklis garantuoja puikią vokelio turinio apsaugą pagal IPX5 standartą (apsauga nuo vandens čiurkšlių iš visų krypčių) ne tik nuo drėgmės, bet ir nešvarumų.

Šviesos neatspindintys vokeliai gaminami iš skaidraus, UV spinduliams ir pažeidimams atsparaus plastiko, gali būti eksploatuojami -20 – +60°C temperatūroje.

Vokeliai gali būti kabinami, arba tvirtinami dirželiais tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai. Taip pat gaminami klijavimui skirti vokeliai su lipniomis pagalvėlėmis, bei magnetinėmis juostelėmis – tvirtinimui prie metalinių paviršių.