Lenktos aliuminio spintelės raktams

DURABLE (Vokietija) spintelės raktams yra ne tik itin praktiškos, bet ir elegantiškos. Spintelės turi lenktą aliuminio korpusą, juodos spalvos plastiko dugną bei dangtelį. Pageidaujamame aukštyje, jose tvirtinami plastikiniai bėgeliai su laikikliais, pritaikytais specialiems raktų pakabukams.

Tinkamą raktą rasite itin lengvai, nes raktų pakabukų informacinės kortelės visuomet bus tvarkingai atsuktos tiesiai į priekį. Patiems raktams palikta pakankama erdvė už pakabukų. Prireikus, korteles lengvai pakeisite net nenuėmę raktų. Daugelio spintelių durelių vidinėje pusėje, skaidriame vokelyje, tvirtinamas ir bendras spintelėje laikomų raktų sąrašas. Šio tipo spinteles itin pamėgę automobilių salonai – jose lengvai telpa automobilių raktai, o aiškios kortelės leidžia juos greitai atrinkti.

Gaminamos spintelės rakinamos cilindrinėmis, bei kodinėmis spynelėmis, tvirtinimui turimuose balduose ar tiesiog prie sienos skirtos atviros sienelės 24 raktams. Galima užsisakyti papildomus bėgelius 6 raktams tvirtinti, taip išplečiant turimų spintelių talpą. Specialus spintelės modelis su anga viršuje, skirtas greitam raktų grąžinimui, neatidarant pačios spintelės. Visos spintelės jau komplektuojamos su 6 pakabukais raktams. Daugiau jų galite užsisakyti papildomai.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai