Mini barai

TEFCOLD (Danija) mini barai turi absorbcinę šaldymo sistemą, kuri neskleidžia jokio garso ir užtikrina itin mažas energijos sąnaudas. Mini barai izoliuotomis durimis palaiko +2 – +12°C, o vientiso berėmio stiklo durimis – +5 – +12°C temperatūrą, yra pritaikyti darbui +32°C aplinkos temperatūroje. Montuojamos automatinio atitirpinimo bei kondensato išgarinimo sistemos.

Visi mini barai tiekiami su LED apšvietimu ir rakinamomis, keičiamos varstymo krypties durimis. Šie mini barai puikiai tinkami ir montavimui laivuose, ar kelionių nameliuose, bet nėra tinkami naudojimui vietoje įprastų šaldytuvų. Absorbcinė šaldymo sistema – gana inertiška, ir greitai gendantiems maisto produktams reikiamu laiku gali neužtikrinti pakankamai žemos temperatūros.

Visi mini barai pritaikyti montavimui balduose, bet būtina vadovautis montavimo instrukcijomis, kad būtų užtikrinamas pakankamas oro srautas įrenginiui vėsintis. Mini baruose stiklinėmis durimis, gėrimai puikiai matomi net ir nepradarius šaldytuvo durų, todėl pasirinkus šiuos mini barų modelius, klientai be reikalo juos darinės kur kas rečiau.