Pasitikimo padėklai virduliams

Pasitikimo padėklai virduliams, gali būti iš praktiško, medžio faktūros ABS, natūralaus medžio, ar net dirbtinės odos. Dėka dekoratyvių siūlių, šie padėklai atrodo itin prabangiai, nors išlieka itin praktiški ir atsparūs. Padėklų modeliai su vidiniais stalčiukais yra itin talpūs, nes visi priedai saugiai laikomi jų viduje.

Ant didesnių padėklų viebučiams modelių tilps ne tik 0,5 / 1l talpos virduliai 24 puodeliams, puodeliai, įvairūs priedai, bet ir kompaktiškas kapsulinis kavos apratas. Visi šie įrenginiai yra itin saugūs naudoti ir lengvai valomi, labai greitai užverda. ABS padėklose virdulių pagrindas tvirtai įsistato į padėklą, o maitinimo laidas papildomai prie jo pritvirtinamas.

Greta virdulių, galite užsisakyti ir porceliano, ar grūdinto stiklo puodelius, šaukštelius jiems. Stiklinius puodelius galite užsisakyti su graviruotu logotipu, o porceliano – su 1-4 spalvų spausdintais logotipais ar užrašais.

Visų tipų padėklai virduliams yra itin kokybiški, ir siūlydami juos visų pirma akcentuojame puikią išvaizdą, patikimumą ir lengvą priežiūrą, bet žinokite, kad jų gamintojas dalyvauja weforest.org programoje. Jums įsigyjant vos keletą padėklų, kažkur Afrikoje, Pietų Amerikoje ar Azijoje, yra pasodinamas medis. Pateikite didesnį užsakymą, ir, kaip šalutinis poveikis, jūsų dėka vietoje dykynės kažkur sužaliuos visas miškelis…

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai