Nerūdijančio plieno stalviršiai

Vientisi, 606570cm gylio, AISI304 nerūdijančio plieno stalviršiai, gali būti net ir 4m ilgio. Ilgesni, kampiniai stalviršiai jau būtų sujungiami iš keleto plieno lakštų. 4cm storio stalviršiai yra pilnos struktūros, lygiu pagrindų, pritaikyti tvirtinti tiek prie kojų, laikiklių, tiek ir prie medinių virtuvės baldų.

Galite rinktis ir stalviršius su rėmais tvirtinimui prie sienos, prie sienos tvirtinamus, reguliuojamo aukščio stalviršius. Prie sienos tvirtinami stalviršiai itin mėgstami Skandinavijoje. Dažnai valomose patalpose, didelis privalumas yra, kai į pagrindą niekas nesiremia.

Stalviršiai yra pilnos struktūros – specialių klijų pagalba, plienas klijuojamas prie kelių sluoksnių, drėgmei atsparios plokštės. Tokie stalviršiai nebarška, nesibanguoja, nebijo karščio, yra itin tvirti (apkrova – 120kg) ir ilgaamžiai. Visi plokštės sujungimai su metalu, papildomai izoliuojami nuo drėgmės patekimo.

Galite užsisakyti stalviršį apvalinta priekine dalimi, stalviršį įgilintu paviršiumi, su pageidaujamo dydžio plautuve, didesnio arba mažesnio aukščio galiniu bei šoniniais borteliais. Gaminami ir plonesni bei storesni, nestandartinių matmenų stalviršiai pagal individualius projektus – su pageidaujama papildoma įranga, angomis įmontuojamai įrangai. Pateikite mums stalviršio brėžinį, nurodykite savo pageidavimus ir parengsime tikslų pasiūlymą, pakonsultuosime dėl šio tipo stalviršių eksploatavimo.

Turėkite omenyje, kad nors nerūdijančio plieno stalviršiai ir yra itin atsparūs bei higieniški, tačiau ant jų gana gerai matosi pirštų antspaudai, vandens ar kitų skysčių paliekamos dėmės, pabraukymai. Jei norėsite turėti žurnalų nuotraukose matomą, blizgantį stalviršių paviršių, juos nuolat reikės valyti bei poliruoti, naudojant specialias, tam skirtas priemones.