Nerūdijančio plieno stelažai

Klasikiniai, suvirinti AISI 304 nerūdijančio plieno stelažai yra neregėtai tvirti. Gaminami 4070cm gylio, 60200cm ilgio, 180cm aukščio stelažai su 4 lentynomis. Lygios, perforuotos ar strypinės stelažų lentynos pritaikytos net 120kg apkrovimui. Pirmoji lentyna montuojama 16cm aukštyje, o likusios – kas 50,3cm.

Šie stelažai gali būti komplektuojami su ratukais, gali būti montuojamos papildomos lentynos, mažesnis lentynų skaičius, lentynos tvirtinamos kitame aukštyje, montuojami stelažų šonų ar galiniai uždengimai.

Virintos konstrukcijos stelažai nėra ardomi. Užsakydami tokiu stelažus, įvertinkite, ar bus galimybė juos įnešti į patalpą, apsisukti kolidoriuose. Jei stelažus reikia nuolat pervežti, įnešti į ankštas patalpas, rinkitės surenkamus stelažus reguliuojamo aukščio lentynomis.

Visi pristatomi stelažai gaminami iš AISI 304 markės nerūdijančio plieno ir yra itin higieniški, bet nereikia pamiršti, kad net ir nerūdijantys paviršiai reikalauja nuolatinės priežiūros. Apie tai skaitykite nerūdijančio plieno priežiūros taisyklėse.