Daiktų saugojimo spintelės

Daiktų saugojimo spintelės gaminamos iš 0,8mm storio lakštinio plieno. Virintos konstrukcijos spintelės yra itin tvirtos. Gaminamos klasikinės, 180cm aukščio spintelės, ir prekybos centrų pamėgtos –  90cm aukščio spintelės, ant kurių galima pasidėti ir susipakuoti pirkinius.

Spintelių durelės su žiaunų tipo ventiliacinėmis angomis (nesimato kas yra viduje) turi itin tvirtą, uždaros konstrukcijos rėmą. Tokios durys yra itin stabilios, neturi aštrių briaunų. Montuojamos patikimos, EuroBox cilindrinės spynelės.

Įprastai, spintelės dažomos itin atspariais, pilkos spalvos (RAL7035) milteliniais dažais. Galima užsisakyti ir kita spalva dažytas spinteles, skirtingomis spalvomis dažyti spintelių korpusą bei dureles. Papildomai galima užsisakyti kojeles, uždarą cokolį, visraktį visoms spintelių durelėms atrakinti.

Pristatome ir naudojimui lauke pritaikytas daiktų saugojimo spinteles. Jos gaminamos iš cinkuoto plieno skardos, turi uždaras dureles su guminėmis tarpinėmis, ir kanteliais lašams nukreipti. Spintelės montuojamos ant uždaro cokolio, viršuje turi į galą nukreiptą stogelį.