Dezinfekcinio skysčio dispenseriai

Populiariausi, alkūne nuspaudžiami dezinfekcinio skysčio dozatoriai gali būti tivirtinami ne tik prie sienos ar baldų, įrenginių, bet ir specialių stovų. Gaminami ir stovuose integruoti dispenserių modeliai, bei koja dozuojami dispenseriai.

Itin higieniški ir saugūs yra automatiniai dozatoriai. Siūlome kompaktiškus bekontakščius dozatorius ir itin galingus automatinius dozatorius su 5l dezinfekcinio skysčio talpomis. Pastarieji skirti naudoti gamyklose, ar vietose, kur yra itin dideli lankytojų srautai.

Daugelis dozatorių suformuoja itin gerai rankas padengiančią dezinfekcinio skysčio miglą.

Kai nėra galimybės montuoti dispenserių, klientams, ar darbuotojams galite pasiūlyti ir individualiai supakuotas dezinfekcines servetėles. AJs visuomet galite turėti kišenėje.

SAFE HANDS MAXI serijos dispenseriai turi koja nuspaudžiamą dozatorių, todėl juos itin patogu naudoti. Prie jų, gali būti tvirtinami papildomi popierinių rankšluosčių, vienkartinių pirštinių dispenseriai, šiukšlių dėžės, yra įgilinta lentynėlė dezinfekcinio skysčio pertekliui surinkti.

SAFE HANDS serijos dispenseriai nuolat tobulinami, jiems projektuojami įvairūs papildomi priedai. Informuokite, jei būtų reikalingi pageidaujama spalva dažyti dispenseriai, kitokia jų modifikacija, ar kitokio tipo priedas jiems. Net ir didelius šių dispenserių kiekius galime patiekti operatyviai.

Greta šios serijos dispenserių, pristatomi ir mažesnės talpos, alkūne nuspaudžiami bei sensoriniai dispeseriai skystam muilui bei dezinfekciniam skysčiui, laikikliai vienkartinėms pirštinėms, universalūs stovai dispenseriams tvirtinti.