Įspėjimo apie susidūrimą sistema

Didžiausias pavojus dideliuose sandėliuose ar gamybinėse įmonėse kyla ten, kur susiduria itin greitai judančių šakinių krautuvų bei pėsčiųjų keliai, o matomumas yra ribotas. Tai yra tiek aklini kampai, tiek ir išvažiavimų iš stelažų eilių sankryžos. Judėjimui stebėti, tokiose vietose dažniausiai montuojami įvairių tipų sferiniai ar panoraminiai veidrodžiai.

Sentry Protection Products (JAV) sukūrė itin lengvai montuojamą, iš anksto apie galimą susidūrimą įspėjančią patentuotą sistemą COLLISION SENTRY, padedančią sumažinti tokių avarijų tikimybę. Aklosios zonos kampe pritvirtinus kompaktišką įrenginį, aptikus judesį abiejose susikertančiuose keliuose, jis įspės apie galimą susidūrimą ne tik garsiniu, bet ir LED signalu. Garsinis signalas yra pakankamai stiprus, kad kampo zonoje išsiskirtų iš foninio triukšmo, o šviesos signalų intensyvumas sustiprinamas specialiais, koncentruojančiais lęšiais.

Infraraudonųjų spindulių jutikliai judėjimą nuolat seka ~8m zonoje. Aptikus judesį tik vienoje sankryžos pusėje, įrenginys į jį nereaguoja.

Įrenginį prie metalinių stelažų sandėlyje, ar kitų metalinių konstrukcijų, patogiame aukštyje pritvirtinsite vos keleto sekundžių bėgyje – jo nugaroje yra integruoti tvirti magnetai (rekomenduojame montuoti ir pridedamą apsauginę užtraukiamą virvelę, kad užkliudytas įrenginys nenukristų). Papildomos auselės įrenginio nugaroje skirtos net ik virvelėms praverti, bet ir įrenginiui prie sienos tvirtinti.

Pakabintas įrenginys, po 30s prisitaikymo režimo, jau bus paruoštas naudojimui. Jis maitinamas D tipo baterijų pagalba (yra komplekte, tarnauja ~1 metus). Įrenginys yra itin kompaktiškas, tad nemaišys net jei erdvė bus itin apribota.

Rezultatų: 1