Klijuojami apsauginiai profiliai, 1-50m

Prie lygių paviršių, ar kampų klijuojami KNUFFI (Vokietija) apsauginiai poliuretano putų (be CFC) profiliai, ne tik puikiai sugeria net ir stiprius smūgius, bet ir išlieka itin lankstūs. Skirtingai nuo kitų profilių, šiuos galima klijuoti net ir prie lenktų paviršių. Ryškių, net ir neoninių spalvų bei tamsoje šviečiantys profiliai iš anksto atkreipia aplinkinių dėmesį į pavojų sveikatai ar turtui galinčias sukelti vietas.  Profilių raštas spausdinamas ant vidinės PU plėvelės pusės, todėl laikui bėgant nepraranda ryškumo, nedyla, nedažo kitų paviršių. Apsauginė folija ant poliuretano pagrindo priklijuojama pačių profilių formavimo metu, todėl vėliau neatlimpa net ir lankstant profilius, drėgmės ar kritinių temperatūrų poveikyje.

Modifikuotų, šviesai bei senėjimui atsparių akrilo klijų dėka, profiliai patikimai prilimpa prie įvairių, švarių, neriebaluotų paviršių. Klijuoti profilius geriausiai +15º +20º temperatūroje. Pilną stiprumą klijai įgauna po 24h (sukibimas – 21N/25mm).

Profiliai gali būti eksploatuojami –40º +100º temperatūroje, tad juos galima naudoti ne tik patalpų viduje, nešildomose patalpose, bet ir automobiliuose, lauke. Profiliai atitinka direktyvą 2002/95 / EB (RoHS), jų gaisro klasifikacija – B2 (pagal DIN 4102).

Unikalios, patentuotos profilių gamybos technologijos dėka, galite užsisakyti ne tik 1m ilgio, bet ir 5m, ar net 50m ilgio profilius. Itin lengvai montuojami profiliai leis suformuoti net ir itin ilgas, nelygias, vientisas apsaugas. Profilius paprasta nupjauti aštriu peiliuku, galima derinti su tokių pačių formų kampinėmis apsaugomis.