Magnetinės kampų ir sienų apsaugos

Prie lygių paviršių, ar kampų tvirtinami KNUFFI (Vokietija) apsauginiai poliuretano putų (be CFC) profiliai magnetiniu pagrindu, skirti tvirtinti prie metalinių konstrukcijų, baldų ar įrenginių. Tokius profilius galėsite tvirtinti tokiose vietoje, kur klijuojami profiliai trukdytų – pvz. atidaryti įrenginio dureles. Prireikus, šiuos profilius lengvai nuimsite.

Ryškių, net ir neoninių spalvų profiliai iš anksto atkreipia aplinkinių dėmesį į pavojų sveikatai ar turtui galinčias sukelti vietas. Profilių raštas spausdinamas ant vidinės PU plėvelės pusės, todėl laikui bėgant nepraranda ryškumo, nedyla, nedažo kitų paviršių. Apsauginė folija ant poliuretano pagrindo priklijuojama pačių profilių formavimo metu, todėl vėliau neatlimpa net ir lankstant profilius, drėgmės ar kritinių temperatūrų poveikyje.

Profiliai gali būti eksploatuojami –40º +100º temperatūroje, tad juos galima naudoti ne tik patalpų viduje, nešildomose patalpose, bet ir automobiliuose, lauke. Profiliai atitinka direktyvą 2002/95 / EB (RoHS), jų gaisro klasifikacija – B2 (pagal DIN 4102).

Profilius paprasta nupjauti aštriu peiliuku, galima derinti su tokių pačių formų kampinėmis apsaugomis. Kampai neturi magnetinio pagrindo, bet jį galima priklijuoti papildomai.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai