Minkštos, prisukamos apsaugos

Prie nerūdijančio plieno pagrindo priklijuoti, 0,5 bei 1m ilgio KNUFFI (Vokietija) tiesūs bei kampiniai poliuretano putų profiliai, prie įvairių paviršių skirti tvirtinti varžtais. Vientisas, stabilus pagrindas leidžia tvirtinti profilius net ir prie itin nelygių paviršių. Į šonus atitolusios apsaugų tvirtinimo auselės ne tik palengvina jų pritvirtinimą, bet ir užtikrina didesnį tvirtinimo taškų atstumą nuo kampų, ar tarp atskirų tvirtinimo vietų. Prireikus, tokias apsaugas lengvai perkelsite, ar pakeisite prie jų priklijuotus apsauginius profilius neatsukdami pačio pagrindo.

Ryškių, net ir neoninių spalvų bei šviesą atspindintys poliuretano putų (be CFC) profiliai, ne tik puikiai sugeria smūgius, bet ir iš anksto atkreipia aplinkinių dėmesį į pavojingas zonas. Profilių raštas spausdinamas ant vidinės PU plėvelės pusės, todėl laikui bėgant nepraranda ryškumo, nedyla, nedažo kitų paviršių. Apsauginė folija ant poliuretano pagrindo priklijuojama pačių profilių formavimo metu, todėl vėliau neatlimpa.

Apsaugų profiliai gali būti eksploatuojami –40º +100º temperatūroje, tad juos galima naudoti ne tik patalpų viduje, bet ir nešildomose patalpose, automobiliuose, ar lauke. Profiliai atitinka direktyvą 2002/95 / EB (RoHS), jų gaisro klasifikacija – B2 (pagal DIN 4102).