Apsaugos apvalioms kolonoms

JAV gaminamos Sentry Pro apsaugos apvalioms kolonoms PARK SENTRY, sukurtos specialiai automobilių parkavimo zonoms. Lengvai ir greitai, be jokių įrankių ir intervencijos į pastato konstrukciją montuojamos, po smūgių lengvai atsistatančios apsaugos, sugerdamos smūgį, daugeliu atvejų nepažeidžia automobilių dažų sluoksnio.

Jei jūsų kolonos jau yra pažeistos, sumontavę šias apsaugas, uždengsite neestetiškai atrodančius pažeidimus išvengdami kolonų perdažymo. Šalčiui bei drėgmei, alyvoms, cheminėms medžiagoms bei ugniai atsparios, 100% perdirbamos apsaugos ne tik saugo kolonas bei automobilių paviršių, bet ir itin elegantiškai atrodo.

Apsaugų pagrindas – puikiai smūgio energiją sugeriančio ir vėl atsistatančio, geltonos bei juodos spalvos super medžiagos ARPRO® skydai. Sukabinę atskirus, 1m aukščio skydus, vienu, ar dviem sluoksniais apjuoskite jais koloną ir užtvirtinkite dviem, užveržiamais diržais. 70,2cm pločio skydai parduodami rinkiniais, po 3 vienetus. Tokio komplekto užtenka Ø61cm skersmens kolonai apjuosti. Esant mažesnei kolonai, juos lengvai susiaurinsite, o didesnėms kolonoms apsaugoti panaudosite daugiau skydų. Diržams fiksuoti, skyduose suformuoti specialūs grioveliai.

Skydai apjuosiami juodos, arba geltonos spalvos diržais. Šie diržai turi šviesą atspindinčias siūles, todėl tamsoje apšviesti automobilių šviesų – ryškiai švyti. Gaminama ir nuo vagystės papildomai apsaugota diržų versija su sagties apsauga. Diržai tvirtinami žemiau bei aukščiau automobilių bamperio zonos, todėl nėra jokių tvirtinimo detalių, kurios galėtų įbrėžti automobilių paviršius.

Šios apsaugos yra itin plonos – vos 3,4cm. Sumontavus jas, automobiliai gali būti parkuojami arčiau kolonų, taip praktiškai išplečiant naudojamą stovėjimo erdvę. Į šias apsaugas gali saugiai remtis atidaromos automobilių durelės, į jas gali remtis ir išlipantys žmonės, nerizikuodami susiplėšyti ar išsipurvinti drabužių.