Stačiakampių kolonų apsaugos

JAV gaminamos Sentry Pro apsaugos stačiakampėms kolonoms PARK SENTRY, sukurtos specialiai automobilių parkavimo zonoms, servisams. Lengvai ir greitai, be jokios intervencijos į pastato konstrukciją montuojamos, po smūgių lengvai atsistatančios apsaugos, sugerdamos smūgį, daugeliu atvejų nepažeidžia automobilių dažų sluoksnio ir iki minimumo sumažina nuostolių tikimybę.

Jei jūsų kolonos jau yra pažeistos, sumontavę šias apsaugas, uždengsite neestetiškai atrodančius pažeidimus išvengdami kolonų perdažymo. Šalčiui bei drėgmei, alyvoms, cheminėms medžiagoms bei ugniai atsparios, 100% perdirbamos apsaugos ne tik saugo kolonas bei automobilių paviršių, bet ir itin elegantiškai atrodo.

Apsaugų pagrindas – 44cm pločio, geltonos bei juodos spalvos super medžiagos ARPRO® skydai (40mm storio) bei kampinės detalės (55mm storio). 1m aukščio skydai bei kampinės detalės parduodami komplektais, po 4 vienetus. Komplekte yra ir specialūs fiksatoriai detalėms tarpusavyje sujungti.

Panaudodami vien 4 kampus, galėsite apsaugoti 17 x 17cm, o kartu su skydų komplektu – iki 61 x 61cm koloną. Prireikus, skydus lengvai susiaurinsite aštriu peiliuku, o didesnėms kolonoms apsaugoti galėsite naudoti daugiau skydų.

Išmatavę kolonos apimtį, žinosite, kiek detalių reikės jai apsaugoti:
iki 243,9cm – pakuotė kampų ir pakuotė skydų
244 – 419,1cm – pakuotė kampų ir 2 pakuotės skydų
419,2594,4cm – pakuotė kampų ir 3 pakuotės skydų
594,5769,7cm – pakuotė kampų ir 4 pakuotės skydų

Skydai apjuosiami juodos, arba geltonos spalvos diržais. Specialūs įgilinimai detalėse patikimai fiksuoja diržus.  Šie diržai turi šviesą atspindinčias siūles, todėl tamsoje apšviesti automobilių šviesų – ryškiai švyti. Gaminama ir nuo vagystės papildomai apsaugota diržų versija su sagties apsauga. Diržai tvirtinami žemiau bei aukščiau automobilių bamperio zonos, todėl nėra jokių tvirtinimo detalių, kurios galėtų įbrėžti automobilių paviršius.

Šios apsaugos yra itin plonos. Sumontavus jas, automobiliai galės būti parkuojami arčiau kolonų, taip praktiškai išplečiant naudojamą stovėjimo erdvę. Į šias apsaugas gali saugiai remtis atidaromos automobilių durelės, į jas gali remtis ir išlipantys žmonės, nerizikuodami susiplėšyti ar išsipurvinti drabužių.

Derindami skirtingų spalvų apsaugų detales, sukomplektuosite dar geriau pastebimas apsaugas.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai