Lipdukai parkavimo zonoms žymėti

Parkavimo zonoms žymėti skirti 1A TAPES (Vokietija) lipdukai, prie asfalto, lieto betono ar lygių trinkelių pagrindo klijuojami itin lengvai ir greitai, puikiai sukimba su paviršiumi, yra itin atsparūs dilimui.

Mėlyną arba baltą pagrindą turintys lipdukai gaminami iš 1,3mm storio, R11 slydumo klasės (galima stovėti ant  19º – 27º pasvirusių paviršių) PVC. Greta standartinių lipdukų, galite užsisakyti ir lipdukus su individualiais užrašais ar vaizdais – net ir 1 vienetą.

Gaminami trijų dydžių lipdukai:
40 x 40cm
60 x 60cm
80 x 80cm

Lipdukus klijuokite parkavimo vietų centre – ne ant automobilių važiavimo kelio. Lipdukai klijuojami itin greitai ir tvirtai prilimpančių, butilo klijų pagalba. Šie klijai išsaugo lipnumą, netrūkinėja. Lipdukus klijuojant lauke, jų lipnumui padidinti, kruopščiai nuvalytas ir nuplautas, sausas pagrindas, prieš tai turi būti padengiamas specialiu apsauginiu gruntu. Kad po lipduku nepatektų dėgmė, jo briaunas užsandarinkite tam skirtu sandarikliu. Lipduką kokybiškai prispausite naudodami specialius volelius. Tinkamai priklijuoti lipdukai galės būti eksploatuojami  –20ºC +60ºC temperatūroje.