Aliuminio spintelės raktams DURABLE

DURABLE (Vokietija) spintelės raktams, yra ne tik itin praktiškos, bet ir elegantiškos. Spintelės turi lenktą aliuminio korpusą, juodos spalvos plastiko dugną bei dangtelį. Pageidaujamame aukštyje, jose tvirtinami plastikiniai bėgeliai su 6 raktų laikikliais.

Tinkamą raktą rasite itin lengvai, nes ant laikiklių pakabintų raktų pakabukų informacinės kortelės visuomet bus tvarkingai atsuktos tiesiai į priekį. Patiems raktams palikta pakankama erdvė už pakabukų. Prireikus, korteles lengvai pakeisite net nenuėmę raktų. Daugelio spintelių durelių vidinėje pusėje, skaidriame vokelyje tvirtinamas ir bendras spintelėje laikomų raktų sąrašas. Šio tipo spinteles itin pamėgę automobilių salonai – jose lengvai telpa automobilių raktai, o aiškios kortelės leidžia juos greitai atrinkti.

Gaminamos spintelės, rakinamos cilindrinėmis, bei kodinėmis spynelėmis, tvirtinimui turimuose balduose ar tiesiog prie sienos skirtos, atviros sienelės 24 raktams. Galima užsisakyti papildomus bėgelius 6 raktams tvirtinti, taip išplečiant turimų spintelių talpą. Specialus spintelės modelis su anga viršuje, skirtas greitam raktų grąžinimui, neatidarant pačios spintelės.

Aprašymuose pateikiame ir aktyvius šablonus raktų pakabukų, bėgelių raktams laikyti informacinėms kortelėms, bendram raktų sąrašui tvarkingai atsispausdinti. Visos spintelės jau komplektuojamos su 6 pakabukais raktams.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai