Technologinės spintos gaminių džiovinimui

Spintos gaminių džiovinimui, pritaikytos naudoti įvairiuose technologiniuose procesuose. Jose gali būti džiovinamos įvairios detalės, gaminiai, birios medžiagos, granulės, taip pat batai, pirštinės, kaukės.

Dvigubas, izoliuotas spintos korpusas leidžia džiovinimo proceso metu nustatyti tam tikriems technologiniams procesams reikalingą aukštesnę temperatūrą. Džiovinimo procesas vykdomas per šoninėje sienoje integruotus kanalus, todėl spintoje sukuriamas itin efektyvus ir tolygus turbulentinis oro srautas, užtikrinantis greitą ir tikslų džiovinimą. Kvapai džiovinimo metu nepatenka į aplinką. Jie, kaip ir perteklinė drėgmė, yra pašalinami vėdinimo kanalu, dalį oro pakeičiant šviežiu. Dėl to, ant spintos sienelių nesikondensuoja drėgmė. Sumontavus ozono generatorių ar UV lempą, spintos turinys gali būti ir dezinfekuojamas, šalinami kvapai.

Spintose montuojamas intuityvus elektroninis valdiklis su galimybe reguliuoti džiovinimo laiką bei temperatūrą, drėgmės matuoklis. Integruotos apsaugos nuo perkaitimo, gaisro kilimo. Visa spintos įranga montuojama atskirame bloke, spintos viršuje ir prireikus gali būti lengvai keičiama nejudinant pačios spintos.

Rezultatų: 1

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai