Dėžės daiktams laikyti Store lt

Store lt serijos Nordiska Plast (Švedija) plastikinės dėžės tinkamos tiek įvairioms prekės, tiek ir mokyklinėms priemonėms, dokumentams, darbo priemonėms ar sporto inventoriui laikyti. Skaidrios, bei į vairių spalvų dėžės yra itin švarių ir tiesių linijų, tik su būtinais konstrukcijos sutvirtinimais viršutiniame apvade. Šios dėžės yra tinkamos sąlyčiui su maisto produktais, gali būti eksploatuojamos –40° – +120° temperatūroje, bet nėra pritaikytos prekėms transportuoti. Tam rinkitės sutvirtintos konstrukcijos dėžes.

Pilkos, ECO serijos dėžės, gaminamos pilnai š 100% perdirbto polipropileno. Tai puikus, gamtą tausojantis sprendimas, bet šos dėžės nėra tinkamos sąlyčiui su maisto produktais.

5 – 60l talpos polipropileno dėžes galima sudėti vieną į kitą, o užsakius tvirtai užspaudžiamus skaidrius dangčius – statyti vieną ant kitos. Ant vienos, didesnio formato dėžės, galima statyti dvi, mažesnes. 1020l talpos dėžių viduje gali būti kabinami dviejų skyrių krepšeliai. Įdėklai įsikabina dėžės viršuje ir netrukdo užsifiksuoti dangčiui. Lygus dėžių priekis tinkamas informaciniams laikikliams tvirtinti.

Greta dėžių, pristatome ir su šiomis dėžėmis sukomplektuotus METALSISTEM cinkuoto plieno stelažus Super 1. Jei pristatomi stelažų modeliai nėra tinkami – kreipkitės ir sukomplektuosime jums tinkamus modelius.