KAIZEN pasiūlymų lentos

KAIZEN sistema, į įmonės ar organizacijos procesų gerinimą įtraukia visus jos darbuotojus. Vienas šios sistemos elementų – KAIZEN pasiūlymų lentos. Nors šia filosofija vadovautis pradeda vis daugiau įmonių, rinkoje nebuvo pasiūlos standartizuotam, bet prie konkrečių organizacijos poreikių lengvai pritaikomam produktui.

Daugelis mums matytų pavyzdžių nebuvo nei labai elegantiški, derantys šiuolaikiniuose interjeruose, nei patogūs naudoti. Išanalizavę skirtingų klientų poreikius, bendradarbiaudami su šią filosofiją propaguojančiais konsultantais, sukūrėme iš atskirų modulių grupuojamą, KAIZEN pasiūlymų lentos sistemą.

Tvirtinimui prie sienos ar savistovių rėmų pritaikyti 500 x 1800mm sistemos moduliai gaminami iš 0,8mm storio lakštinio plieno, dažomi itin atspariais, pilkos spalvos (RAL7035) milteliniais dažais. Modulių šonai užlenkti 45° kampu. Tai ne tik dizaino sprendimas – kad prie sienos pritvirtintas gana masyvus skydas atrodytų lyg atitrauktas nuo jos. Tokie šonai leidžia atskirus skydus jungti kampu, apimti kolonas ir pan.

KAIZEN pasiūlymų lentai suformuoti, įprastai naudojami keturių skirtingų tipų moduliai:
1 – modulis grupių pavadinimams
Šios lentos turi magnetinį rėmelį skyriaus pavadinimui bei 56, A4 formato magnetinius rėmelius grupių pavadinimams. Net ir ant paprasto lapo atspausdinti užrašai, šiuose rėmeliuose atrodys itin elegantiškai. Jie bus puikiai prispausti, apsaugoti, ir itin gerai matomi.

2 – bazinis lentos modulis informacijai pateikti
Tai yra pagrindinis sistemos elementas, ir mes šioje vietoje siūlome tris skirtingus sprendimus. Pirmasis – lenta su 12 bukletų laikiklių A4 formato lapams. Skaidrūs laikikliai šiek tiek pakreipti į priekį, tad dėti į juos informacinius lapus – itin paprasta. Aukštos laikiklio sienelės neleidžia atskiriems lapams linkti,  o išpjova priekyje palengvina net ir mažesnio formato lapų paėmimą. Lentos turi kniedytus sriegius šiems laikikliams tvirtinti, tad jie pakabinami itin elegantiškai, atlaiko iki 6kg apkrovą, o prireikus – lengvai nuimami.
Ne toks praktiškas, bet itin elegantiškas sprendimas – KAIZEN lentos su didelės talpos magnetiniais rėmeliais. Informaciją į juos įdėsite lengvai atlenkę priekinę rėmelio dalį.
Paprastesnė šio sprendimo versija – KAIZEN lentos su magnetinėmis juostelėmis lapams tvirtinti.
Virš visų tipų laikiklių tvirtinami magnetiniai rėmeliai grupių pavadinimams ir ilgesnis rėmelis skyriaus pavadinimui.

3 – informacinis lentos modulis
Paskutinis sistemos elementas dažniausiai neturi griežtai apibrėžtos paskirties ir yra skirtas įvairioms žinutėms ar pastaboms tvirtinti. Jis komplektuojamas su įvairiaspalviais magnetukais. Galima užsisakyti ir magnetinius laikiklius rašikliams.

4 – pavadinimo modulis
Sukomplektavus tinkamą KAIZEN lentą, nesinori ją apibendrinančio pavadinimo klijuoti kur nor ant sienos. Pagaminome ir tokio pačio dizaino, siaurą modulį pavadinimui. Ant jo pateikiamas ne tik pavadinimas – galima klijuoti ir įmonės ar organizacijos logotipą.

Daugelį iš pristatomų standartinių modulių galima labai lengvai koreguoti – rinktis pageidaujamą modulių pagrindo spalvą ar individualiai juos apipavidalinti, montuoti skirtingų formatų, spalvų laikiklius, kitaip juos grupuoti. Tai tik bazinė modulinės KAIZEN pasiūlymų lentos versija. Pateikite mums savo pageidavimus, ir pasiūlysime jūsų konkretiems poreikiams pritaikytą sprendimą.