Universalūs BRUNS įrankių laikikliai

Drąsiai galima teigti, kad universalūs Bruns-Gerätehalter (Vokietija) įrankių laikikliai – vieni geriausių rinkoje. Laikiklių konstrukcija (patentuota, Nr: 0180 884) – itin paprasta ir patikima. Jie išlaiko Ø050mm skersmens, iki 10kg svorio daiktus. Visiškai nesvarbu kokios formos šie įrankiai ar daiktai – laikikliai vienodai patikimai laiko ir ploną pjūklą, slides, grėblį, plaktuką, ir guminius batus. Net ir smarkiai sujudinti daiktai neiškrenta iš laikiklių.

Daiktus iš laikiklio išimsite itin lengvai – viena ranka kilstelėję juos į viršų. Laikiklis pats prasiskirs. Taip pat lengvai juos ir įdėsite į laikiklį.

Laikiklių korpuse yra paruoštos skylės, jei norėtumėte atskirą laikiklį tvirtinti prie sienos, bet dažniausiai jie kabinami į aliuminio bėgelius. Bėgeliai gali būti jungiami tarpusavyje, o laikikliai juose laisvai stumdomi.

Gaminami ir platūs BRUNS kabliai, itin tinkami didesnių daiktų – karučių, kopėtėlių, džiovyklių, rūbų, įrankių plačiomis rankenomis, kabinimui. Universalūs laikikliai yra ilgesni nei kabliai, todėl, naudojant abu šiuos elementus, daiktus galima kabinti dvejais sluoksniais. Laikikliuose kabantys daiktai neliečia, nepurvina sienos.

BRUNS laikikliai gaminami iš itin kokybiškų medžiagų (nerūdijančio plieno, aliuminio, plastiko), neturi jokių sudėtingų mechaninių mazgų, todėl yra atsparūs įvairiems kenksmingiems veiksniams – gali būti montuojami net ir lauke. Labai sunku aprašyti visus šių laikiklių privalumus. Klientai dažnai labai nustemba juos išbandę. Ir nekreipkite dėmesio, kad tai įrankių laikikliai – jie lygiai taip pat puikiai laiko ir vyno butelius, todėl laikiklių pritaikymo sritis priklauso tik nuo Jūsų fantazijos.

Slapukų nustatymai

Privalomi

Statistiniai

Funkciniai