TOOLFLEX įrankių laikikliai ONE

Patentuoti, naujos kartos profesionalūs DELEX Teknik (Švedija) įrankių laikikliai TOOLFLEX ONE, patikimai laiko Ø1535mm skersmens, iki 5kg svorio įrankius.  Tai labai praktiška, bet ne svarbiausia šių laikiklių savybė. ONE laikikliai gali liestis su maistu yra itin lengvai nuimami, valomi, plaunami ar dezinfekuojami. Pagal HACCP standartus, gaminami net 8 skirtingų spalvų laikikliai kryžminiam užkratui išvengti.

54cm bei 94cm ilgio laikikliai  pakuojami praktiškose  perdirbamose dėžutėse su montavimo instrukcijomis, kurios išsilanksto į šabloną jiems tvirtinti. Prie sienos tvirtinami tik maži, uždaro tipo plastikiniai laikikliai. Jų pagrindas dengtas specialia danga, kad tarp sienos ir laikiklio neliktų net mažiausių angų užkratui kauptis. Į laikiklius įsistato lengvai valomi ar dezinfekuojami, aptakių formų aliuminio bėgeliai ir prispaudžiami lengvai nuimamais plastikiniais fiksatoriais. Bėgeliai yra atitraukti nuo sienos, tad ją valyti galima net ir nenuėmus bėgelių. Į šiuos bėgelius tvirtai įsikabina universalūs įrankių laikikliai (eksploatuojami -20 / +80° temperatūroje). Jie yra itin aptakios, uždarų ertmių neturinčios konstrukcijos, tad yra labai gerai pritaikyti dezinfekavimui, plovimui rankomis, indaplovėse (iki +93°)  ar autoklavuose (iki +121°).

Įrankiai į šiuos laikiklius įdedami bei išimami vienos rankos pagalba – lengvai spustelėjus ar patraukus įrankį. Lankstus TPE griebtuvas švelniai bet patikimai apglėbia Ø1535 mm skersmens įrankį ir neleidžia jam išslysti net jei įrankis stipriai judinamas.

Laikikliai gaminami Švedijoje, iš tvirtų, lengvai perdirbamų, FDA patvirtintų (pagal EU 10/2011 ir CER21) medžiagų, vadovaujantis  kokybės standartu ISO 9001:2015 bei  aplinkosaugos – ISO 14001:2015.  ONE laikikliai yra sertifikuoti  NSF (ANSI 2), HCV – EU (EB 1934/2004, EN 1672-2), HACCP, atitinka AP89.  Jie idealiai pritaikyti naudojimui virtuvėse ir restoranuose, maisto pramonės bei gėrimų gamybos įmonėse, medicinos įstaigose, viešbučiuose, visuomeninėse įstaigose bei parduotuvėse – visur, kur svarbi maksimali higiena.