Prilimpantys dvipusiai magnetiniai rėmeliai

A6A3 formato DURABLE (Vokietija) lipnūs magnetiniai rėmeliai pranešimams, instrukcijoms, dokumentams, brėžiniams, plakatams – ne tik išskirtinai praktiški, bet ir elegantiški. Prie lygaus paviršiaus jie prilimpa savaime, statinio krūvio ar lipnaus paviršiaus dėka, o nuėmus nepalieka jokių žymių (galima naudoti daug kartų, tik laikant nuimtus reikia užklijuoti apsauginę plėvelę)! . Tai puiki, estetiška alternatyva bet kokiam kitam informacijos kabinimo būdui.

Įvairiaspalvius apvadus turinčius rėmelius galite tvirtinti tiek horizontaliai, tiek ir vertikaliai, pakreiptus norimu kampu. Rėmelių paviršius neatspindi  šviesos, jie identiškai atrodo iš abiejų pusių. Prie vitrinų, stiklo pertvarų ar durų pritvirtintuose rėmeliuose galėsite eksponuoti dvipusius plakatus. Juos į pritvirtintą rėmelį įdėsite itin paprastai – lengvai atlenkę vieną magnetinę rėmelio dalį. Tai itin patogu, kai informaciją reikia keisti dažnai.

Jei plakatus reikia tvirtinti gausiai saulės apšviestose vitrinose – rinkitės specialiai tam pritaikytus rėmelių modelius, kurie nebijo nei didelės kaitros nei UV spindulių. Gaminami ir specialūs, prie lygių paviršių klijuojami, prie tekstilinių pertvarų kimbantys rėmeliai, ar prie nelygių sienų klijuojami magnetiniai rėmeliai. Pastarieji rėmelių modeliai yra vienpusiai.