Magnetinės rėmelių vartyklės

DURABLE (Vokietija) magnetinės rėmelių vartyklės itin lengvai ir be žymių tvirtinamos prie lygių, metalinių paviršių – įrenginių korpuso, lentynų, spintų, sienelių. Prie vartyklių pagrindo priklijuotas magnetas yra tokio stiprumo, kad išlaikytų vartyklę su rėmeliais, bet ją galima būtų nesunkiai nuimti. Gaminami laikikliai su 5 bei 10, A4 formato rėmelių. Apsauginiai rėmelių vokeliai neatspindi šviesos, netrukdo skenuoti juose laikomų dokumentų.

VARIO serijos vartyklės komplektuojamos su įvairiaspalviais polipropileno rėmeliais. Ant jų gali būti tvirtinami 23 arba 58mm pločio žymekliai.

FUNCTION serijos vartyklėse gali būti montuojami įprasti, ir drėgmei atsparūs berėmiai vokeliai. Šie vokeliai yra itin tvirti ir skaidrūs lyg stiklas. Jie idealiai tinkami kainynams, katalogo lapams, brėžiniams bei nuotraukoms eksponuoti. Vokelių šone esanti plastikinė juostelė su universalia perforacija, leidžia juos naudoti ir standartiniuose segtuvuose. Dešinėje vokelių pusėje montuojami 60mm pločio žymekliai.