Laikikliai frezoms, grąžtams, ø1-40mm

Moduliniai MASTER (Čekija) laikikliai ø1 – 40mm skersmens frezoms, šlifuokliams, grąžtams, sriegikliams, gaminami iš raudonos spalvos (RAL3020) ABS. Gaminami 52 x 52 x 72mm laikikliai 125, vienodo diametro įrankiams, bei 202 x 52 x 72mm laikikliai įrankių rinkiniams.

Formuojant įvairius rinkinius, šiuos laikiklius galite jungti tiek tarpusavyje, su kitais įrankių laikikliais, tiek ir su modulinėmis dėžutėmis. Informaciją, kaip teisingai sujungti laikiklius, rasite pateikiamoje instrukcijoje.

Dėka smulkaus sujungimo profilio, laikikliai susijungia itin tvirtai, o patys sujungimai tampa sunkiai pastebimi. Sujungimo profiliai yra gana aštrūs, tad surinkus jų rinkinį, išorinį perimetrą galima apsaugoti montuojant elastingo plastiko apdailas.

Šiuos laikiklius galima komplektuoti su dangteliais, laikikliais info kortelėms, tvirtinti į specialius rėmus. Specialių priedų pagalba, tiesiai arba pakreiptus patogiu kampu, laikiklių rinkinius pritvirtinsite prie sienos, perforuotų sienelių, profilių ar stalviršio.