Neslidūs profiliai laiptams

Viešosiose erdvėse, įstaigose, įmonių patalpose laiptai kelia didžiausią riziką praeiviams, lankytojams ar darbuotojams, ypatingai kai yra šalta, šlapia, aplinka nėra švari, ar laiptai yra metaliniai.

Riziką galima sumažinti ant laiptų tvirtinant specialius aliuminio arba stiklo pluošto profilius su įvairių spalvų neslidžia danga. Ryški danga padidina matomumą, taigi ir saugumą. Tvirti profiliai ne tik neleidžia paslysti ant laiptų, bet tampa ir puikiu sprendimu nutrupėjus ar nusidėvėjus laiptų kraštams.

Pristatome 1A TAPES (Vokietija) klijuojamus bei prisukamus, vidaus patalpoms bei montavimui lauke pritaikytus profilius su skirtingos slydimo klasės danga. R10 klasės danga leidžia stovėti ant 10º – 19º pasvyrimų, o R13 – net ant >35º pasvyrimų ir yra tinkama kritinėms zonoms. Stiklo pluošto profiliai išlaikys aukštą neslystantį poveikį net ir būdami šlapi, ar padengti riebalais.

Pristatome skirtingo gylio, 6080100cm ilgio neslidžius profilius, bet prireikus galime pasiūlyti ir kitokio ilgio profilius, net profilius su individualiais užrašais.