Neslidžios juostos nelygiems paviršiams

Kai yra šalta, šlapia, aplinka nėra švari, laiptai, ypatingai metaliniai, pakylos, kopėčios, rampos, didelių transporto priemonių laipteliai darbuotojams bei praeiviams kelia itin didelę riziką paslysti ir nukristi. Neslidžios juostos padeda sumažinti šias rizikas.

Ant nelygių, rifliuotų paviršių, gal net perforuotų, tinklinių pakopų galima klijuoti tik specialias, prie paviršiaus nelygumų prisitaikančias šiurkščias juostas minkštu aliuminio folijos pagrindu. Tokios juostos atkartoja paviršių ir todėl itin gerai prilimpa prie jo, yra atsparios vandeniui, chemikalams, mineraliniai alyvai.

Pristatome 25 ir 50mm pločio, skirtingų spalvų DURABLE (Vokietija) bei 1A Tapes (Vokietija) abrazyvines juostas 6m – 18m  ilgio rulonėliuose. Ryškios juostos dėmesį atkreipia iš toli, taip dar labiau padidindamos saugumą kritinėse zonose. Visos juostos yra R13 slydumo klasės (leidžia stovėti ant 35º pasvirusių paviršių). GRIP+ klasės neslystančios juostos turi didesnius grūdelius nei standartinės juostos, todėl išlieka neslidžios net ir kai būna labai nešvarios, ar yra itin intensyviai naudojamos.