Tamsoje švytintys neslidūs profiliai laiptams

Įvairiose įstaigose, įmonių patalpose laiptai kelia didžiausią riziką lankytojams ar darbuotojams, ypatingai kai yra šalta, šlapia, aplinka nėra švari, ar laiptai yra metaliniai. Kritiniais atvejais – dingus elektrai, gaisro metu, prasidėjus panikai, laiptai gali tapti itin pavojingais.

Riziką galima sumažinti ant laiptų tvirtinant specialius aliuminio profilius su tamsoje švytinčia, neslidžia danga. Jais ne tik apsaugosite laiptus, bet ir pažymėsite avarinio išėjimo kelius. Dienos šviesoje, ar degant dirbtiniam apšvietimui, neslidžios profilių juostelės absorbuoja ir kaupia šviesą, kurią automatiškai išskiria dingus apšvietimui. Tinkamai sužymėję evakuacijos kelius, švytinčių juostų pagalba, pasitraukimo kelią matysite net ir aklinoje tamsoje ar esant dideliam patalpų uždūmijimui.

1A TAPES (Vokietija) klijuojami bei prisukami, vidaus patalpoms bei montavimui lauke pritaikyti profiliai gaminami su skirtingos slydimo klasės danga. R10 klasės danga leidžia stovėti ant 10º – 19º pasvyrimų, o R13 – net ant >35º pasvyrimų ir yra tinkama kritinėms zonoms.

Pristatome skirtingo gylio, 6080100cm ilgio neslidžius profilius, bet prireikus galime pasiūlyti ir kitokio ilgio profilius, net profilius su individualiais užrašais.