Tamsoje švytinti neslidi juosta

Lipnios, neslidžios itin didelio skaisčio 1A Tapes (Vokietija) 25 – 100mm pločio evakuacinės juostos bei ženklai atlieka tiek apsaugos nuo kritimo, tiek ir žmonių apsaugojimo funkciją kritiniais atvejais. Dienos šviesoje, ar degant dirbtiniam apšvietimui, juostos absorbuoja ir kaupia šviesą, kurią automatiškai išskiria dingus apšvietimui. Tinkamai sužymėjus evakuacijos kelius, pasitraukimo kelias bus matomas net ir aklinoje tamsoje ar esant dideliam patalpų uždūmijimui.

Įprastai, fotoliuminescensinė medžiaga gali švytėti iki keleto valandų. Kadangi dūmai kyla į viršų, ant žemės klijuojami ženklai matomi ilgiausiai. Šios juostos bei ženklai padės ne tik pažymėti kelius link avarinių išėjimų ar avarinės įrangos, bet ir leis aiškiai pažymėti pavojingas zonas – laiptus, rampas ir pan. Neslidus juostų paviršius padidins saugumą esant šlapiai, nešvariai, slidžiai aplinkai.

Juostų ir ženklų skaistis:
200/25 mcd / m², pagal DIN 67510 (C klasė)

Gaminamos  naudojimui patalpų viduje pritaikytos, R10 slydumo klasės (leidžia stovėti ant 10º – 19º pasvyrimų) bei R13 slydumo klasės (leidžia stovėti ant 35º pasvirusių paviršių) juostos, kurias galima klijuoti ir lauke, po stogu.