Pramoniniai kelio veidrodžiai

Smūgiams ir UV spinduliams atsparūs, apvalūs bei stačiakampiai pramoniniai kelio veidrodžiai turi itin tvirtą, vientisos struktūros baltą korpusą su šviesą atspindinčiu apvadu. Jie gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, turi visus reikalingus sertifikatus bei ES transporto departamento leidimą naudoti eismo sistemose.

Veidrodžiai tiekiami su kronšteinu, pritaikytu tvirtinimui prie Ø60mm stulpų. Užsakius, veidrodžiai gali būti komplektuojami ir su Ø76130mm stulpams pritaikytais kronšteinais. Kronšteinai leidžia reguliuoti veidrodį 360º horizontaliai ir 30º vertikaliai. Su šiais kronšteinais, veidrodžius galima tvirtinti ir prie sienos.

Veidrodinis paviršius ant chemiškai modifikuotų PMMA plokščių nusodinamas vakuuminio garinimo būdu. Tokių veidrodžių paviršius turi itin kokybišką atspindį, yra itin tvirtai prilipęs prie pagrindo, o patys veidrodžiai – itin ploni ir lengvi. Veidrodis su korpusu sujungtas sandariai, kad į jo vidų nepatektų drėgmė.

Šie, Čekijoje gaminami veidrodžiai, yra itin plastiški. Į veidrodį mestas akmuo gali jį pažeisti, bet veidrodžio dalys tikrai nesužeis žmonių! Jiems suteikiama išskirtinė, 5 metų garantija!