Pramoniniai veidrodžiai

Smūgiams ir UV spinduliams atsparūs, apvalūs bei stačiakampiai pramoniniai veidrodžiai skirti užtikrinti saugų judėjimą įmonių vidaus teritorijose bei dideliuose sandėliuose. Pagal ES 92/58 direktyvą, šie veidrodžiai turi geltonai juodą rėmą. Jie tinkami vaizdo stebėjimui iki 35m atstumu (iki veidrodžio, ir nuo jo iki objekto).

Veidrodžiai tiekiami su kronšteinu, pritaikytu tvirtinimui prie Ø60mm stulpų. Užsakius, veidrodžiai gali būti komplektuojami ir su Ø76130mm stulpams pritaikytais kronšteinais. Kronšteinai leidžia reguliuoti veidrodį 360º horizontaliai ir 30º vertikaliai. Su šiais kronšteinais, veidrodžius galima tvirtinti ir prie sienos.

Veidrodinis paviršius ant chemiškai modifikuotų PMMA plokščių nusodinamas vakuuminio garinimo būdu. Tokių veidrodžių paviršius turi itin kokybišką atspindį, yra itin tvirtai prilipęs prie pagrindo, o patys veidrodžiai – itin ploni ir lengvi. Veidrodis su korpusu sujungtas sandariai, kad į jo vidų nepatektų drėgmė.

Šie, Čekijoje gaminami veidrodžiai, yra itin plastiški. Į veidrodį mestas akmuo gali jį pažeisti, bet veidrodžio dalys tikrai nesužeis žmonių! Jiems suteikiama išskirtinė, 5 metų garantija!!