Sferiniai veidrodžiai patalpų stebėjimui

Sferiniai veidrodžiai – itin efektyvi tiesiogiai nematomų zonų apsaugos ar stebėjimo priemonė. Jie puikiai pritaikomi prekybinėse salėse, sandėliuose, kasų sistemose, įvairių įstaigų koridoriuose. Jei yra tokia galimybė – visuomet rinkitės didesnio skersmens veidrodį, kad stebimas vaizdas būtų kuo ryškesnis!

Atspindintis veidrodžių paviršius ant chemiškai modifikuotų PMMA plokščių nusodinamas vakuuminio garinimo būdu. Taip užtikrinamas itin kokybiškas atspindys, paviršius itin tvirtai prilimpa prie pagrindo, o patys veidrodžiai išlieka lanksčios struktūros, ploni ir lengvi. Veidrodžių korpusas papildomai padengtas antikoroziniais dažais, o šonai apsaugoti juodos arba baltos gumos danga. Šie veidrodžiai yra itin plastiški, todėl į šipulius jų nesudaužysite net ir numetę ant žemės. Į veidrodį mestas akmuo gali jį pažeisti, bet veidrodžio dalys tikrai nesužeis žmonių!

Veidrodis tvirtinamas lankstaus, 33cm ilgio kronšteino pagalba. Jį galima reguliuoti visomis kryptimis. Šiems veidrodžiams suteikiama išskirtinė, 5 metų garantija!