Drabužių džiovinimo ir dezinfekavimo spintos

Profesionalios džiovinimo ir dezinfekavimo spintos skirtos ne tik uniformoms, darbo ar sportiniams drabužiams, batams bei pirštinėms džiovinti. Jos gali būti naudojamos įvairioms technologinėms operacijoms tiek pramoninių produktų gamyboje, tiek ir maisto pramonėje.

Galingas turbo ventiliatorius nukreipia sušildytą aplinkos orą link spintos grindų, nuo kurių atsimušęs, jis grįžta į viršų sukeldamas turbulentinį srautą visame spintos kameros tūryje. Tokiu būdu, spintoje esantys daiktai džiovinami iš visų pusių – oro srautas prasiskverbia per mažiausius tarpelius. Batams džiovinti skirtoje spintoje montuojami specialūs laikikliai, per kuriuos papildomai džiovinamas ir batų vidus. Dalis drėgno oro, kvapai pašalinami iš spintos vėdinimo kanalu, vietoje jo įtraukiant šviežią aplinkos orą.  Ant spintos sienelių drėgmė nesikondensuoja, nemalonūs kvapai proceso metu į patalpą nepatenka. Efektyvi džiovinimo sistema užtikrina itin mažas partijos džiovinimo išlaidas.

Spintose montuojamas intuityvus elektroninis valdiklis su galimybe reguliuoti džiovinimo laiką bei temperatūrą, drėgmės matuoklis. Integruotos apsaugos nuo perkaitimo, gaisro kilimo. Visa spintos įranga montuojama atskirame bloke, spintos viršuje ir prireikus gali būti lengvai keičiama nejudinant pačios spintos. Tai užtikrina ir didesnį saugumą, nes ant viršuje sumontuotų kaitinimo elementų ar elektronikos komponentų negali patekti drėgmė bei nešvarumai. Patikimumas tokioms spintoms itin svarbus, nes jos dažniausiai veikia kai darbe nieko nebėra.

Spintos yra sertifikuotos CEB, pateikiamos higienos, atitikties deklaracijos.