Metalinės rūbų spintelės

Metalinės persirengimo, rūbų spintelės gali būti labai įvairios – su vienas virš kito, ar greta išdėliotais 30cm pločio skyriais, 40cm pločio skyriais su vidinėmis pertvaromis švariems / nešvariems rūbams. Spintelių su L formos durelėmis nesiūlome, nes jos nėra saugios vartotojams.

Tvirtos, virintos konstrukcijos spintelės gaminamos iš 0,8mm storio, milteliniu būdu dažyto lakštinio plieno (nudažytos spintelės sienelių storis ~1mm). Jų viduje yra strypai pakaboms su plastikiniais kabliukais, lentynėlės. Keičiamos varstymo krypties spintelių durys turi unikalų, uždaros konstrukcijos rėmą su papildomu spynelės montavimo zonos sutvirtinimu. Tokios durys yra itin stabilios, neturi aštrių briaunų.

Spintelėse montuojamos patikimos, itin lengvai keičiamos EuroBox cilindrinės spynelės su dviem numeruotais raktais. Šių spynelių galite įsigyti ir papildomai. Spynelė su dviem raktais kainuos tikriausiai pigiau nei pagaminti vieną naują raktelį! Įrengiant rūbinę, objekto administratoriui itin paranku įsigyti ir visraktį. Prireikus atrakinti vieną iš daugelio spintelių, nereikės nešiotis viso ryšulio raktų – pakaks vieno.

Įprastai, spintelės dažomos pilkos spalvos (RAL7035) dažais. Galima užsisakyti ir kita spalva dažytas spinteles, skirtingomis spalvomis dažyti spintelių korpusą bei dureles. Tokios spintelės nekainuos brangiau, bet jų gamybos terminas gali būti ilgesnis.

Greta kabliukų, spintelėse gali būti montuojami specialūs žiedai pakaboms kabinti. Papildomai galima užsisakyti kodinę, ar spynelėms įkabinti pritaikytą spynelę, montuoti papildomą lentynėlę batams, nuolaidų stogelį, kojeles, uždarą cokolį, spintelę statyti ant rėmo su suoliuku. Spintelių durelių vidinėje pusėje gali būti tvirtinami A6 – A4 formato magnetiniai rėmeliai informaciniams lapeliams ar nuotraukoms. Galime pagaminti mažesnio aukščio ar gylio spinteles, įvairius priedus joms.