Suoliukai

Suoliukai persirengimo kambariams, drabužinėms, gamybinėms ar visuomeninės paskirties patalpoms pritaikyti itin intensyviam naudojimui. Jie turi tvirtą, virintą rėmą su papildomais kampiniais sutvirtinimais, montuojamos lakuotos, natūralios pušies lentelės. Po jomis yra metalinis karkasas, tad net ir ilgesnių suoliukų lentelės nelinksta.

Gaminami klasikiniai suoliukai, suoliukai su atrama, kabykla, dvipusiai suoliukai su kabyklomis. Ilgesni suoliukai turi 6 kojas. Mažose drabužinėse itin naudingi rėmai  spintelėms su stacionariais, arba sustumiamais suoliukais.

Kai pagrindas, ant kurio statomi suoliukai, nėra lygus ar yra nuolaidus, juos galima komplektuoti su reguliuojamo aukščio kojelėmis. Kojelės taip pat apsaugo suoliuko karkasą nuo drėgmės, pažeidimų plaunant patalpą.

Jei persirengimo kambaryje nėra pakankamai erdvės suoliukams, galima statyti ir itin tvirtas, net 150kg apkrovai pritaikytas plastikines kėdes / pakylas. Jos visiškai nebijo drėgmės, turi neslidžias kojeles, susideda viena į kitą.