Gilios dėžutės stelažams ir vežimėliams LONG

30 60cm gylio, LONG serijos dėžutės atvira priekine dalimi, gaminamos iš itin patvaraus  polipropileno (PP). Dėžės pritaikytos statyti viena ant kitos, kas 5cm jose gali būti montuojamos skaidrios pertvaros, išilginės pertvaros, fiksatorius, neleidžiantis pilnai ištraukti dėžės iš stelažo. Dėžės priekyje gali būti montuojama skaidri uždanga, o viršuje – skaidrus dangtelis. Priekinėje uždangoje bei dėžučių pertvarose gali būti tvirtinamos didelio formato etiketės su informacija apie jose laikomus gaminius.

Itin talpias, stačių formų dėžutes galima lengvai tvirtinti į specialiai joms sukurtus, aliuminio profilių vežimėlius, statyti į daugelio gamintojų stelažus. Dėžutės gale montuojamas plieninis fiksatorius su spyruokliniu laikikliu, dedant dėžutes į lentyną, automatiškai palinksta ir pakyla dėžutei praslinkus pro lentynos bortelį. Jis neleidžia visiškai ištraukti dėžutės iš lentynos ir iškristi jai su visomis detalėmis.

Vokietijoje gaminamos, mėlynos RAL5015 spalvos dėžutės, yra atsparios rūgštims bei šarmams, tinkamos sąlyčiui su maisto produktais.